מדיניות המשלוחים שלנו

אצלנו באתר world-stickers  תהנו משירות משלוחים חינם  בכל הזמנה!

חברת עולם המדבקות גאה להציג ללקוחותינו את שירות המשלוחים הטוב ביותר שמטרתו לרצות את כל קהל לקוחותינו הנאמנים. אנו נדאג לספק לכם את ההזמנה שלכם לכל רחבי הארץ. אנחנו תמיד עומדים בזמנים, לא משנה לאיזה יעד הפריטים שלכם מיועדים. אנו מספקים שירות משלוחים חינם בכל הזמנה, כך שאתם יכולים להזמין כמה שבא לכם ללא דאגה בקשר לעלות המשלוח.

על מנת לתת את השירות הטוב ביותר, אנו עובדים יחד עם שירות המשלוחים של דואר ישראל.

אנו מציעים משלוחים חינם לכל הארץ! בכל הנוגע למשלוח, ללקוחות יש את האחריות והביטחון של חברת עולם המדבקות וחברת דואר ישראל שמתחיבות לספק את החבילה בזמן המהיר ביותר עבור כל הלקוחות. הינכם יכולים לקבל את ההזמנה שלכם לכל סניפי דואר ישראל. זמני המשלוח הם בין 7 עד 20 ימי עסקים (לא כולל ימי חג, שבתות וימים מיוחדים).

מדיניות פרטיות למשלוחים – החברה מתחייבת לספק את הפריט ו/או מוצר לכתובת ביתו של הלקוח ו/או לנקודת איסוף ו/או משלוח בדואר ישראל בדיסקרטיות מוחלטת תוך כדי שמירה מלאה על הפרטיות שלכם. החברה מתחייבת לא למסור את שמו וכתובתו או פרטים נוספים של הלקוח לגורמים אחרים. שימו לב – יתכנו עיכובים נוספים בזמן המשלוח בעקבות שינויים בדואר ישראל. הצעות משלוחים חינם מוצעות רק במקומות המכבדים את הגולשים באתר. אנחנו מאפשרים לכם הלקוחות להזמין מגוון מוצרים ללא שום עלויות נוספות.

אספקת המוצרים:

 1. אספקת המוצרים תתבצע בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד מדיניות משלוחים והחזרות באתר, ועל-פי מועדי האספקה המצוינים בעמוד העסקה באתר, המחושבים אך ורק לפי ימי עסקים (ימי א’ עד ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג, ימי חג וימים מיוחדים). במידה וההזמנה אושרה ביום ה’ היא תצא להכנה ביום א’ שלאחריו. הנהלת האתר תפעל כמיטב יכולתה לספק את המוצרים במהירות האפשרית, בין 7 ל-20 ימי עסקים במשלוח עם דואר ישראל.
 2. מובהר ומוסכם בזאת כי זמני המשלוח עלולים להשתנות ולהתעכב בתקופות החגים, סגר, עוצר, מצב בטחוני ו/או אירועים מיוחדים כגון חודש נובמבר, מועדים של “חגי רכישות” באינטרנט וכו׳.
 3. תהליך ההכנה ושליחה יחל רק לאחר ובכפוף לקבלת אישור העסקה מחברת האשראי ו/או הסליקה ו/או הארנק האלקטרוני.
 4. יתכנו עיכובים ו/או איחורים בביצוע מסירת המוצרים לידי הלקוח וזאת מסיבות הנובעות מחברת השליחויות ו/או מסיבות שאינן תלויות בהנהלת האתר כגון כח עליון, מלחמה, שעת חירום, מבצע חירום, מגפה, סגירת נמלים והשבתת מסחר, איחורים בשילוח מוצרים המיובאים לארץ, שביתות וכיו”ב. הנהלת האתר לא תשא באחריות באיחור באספקת המוצרים מסיבות אלו ואחרות.
 5. שליחות החבילה לסניפי דואר ישראל בכל רחבי הארץ היא בחינם לגמרי וללא שום תשלום נוסף. ניתן לעקוב אחרי סטטוס המשלוח באתר דואר ישראל, מעקב-משלוחים. לא משנה כמה הזמנות או כמה מוצרים אתם רוכשים דמי השילוח אתם פשוט לא תשלמו! היתכן בגלל החוק בישראל בהזמנות מעל 75 דולרים באתר שלנו על הלקוח/גולש/משתמש לבצע שיחרור מכס בישראל בתשלום נוסף שלא קשור לחברת עולם המדבקות. מוצרים מהאתר עשויים להשתנות בהתאם לסוג, גודל, נפח או משקל המוצר (כגון מדבקות קיר וטפטים לקיר, וחבילות מעבר לגודל סטנדרטי ועד 7 ק״ג), וכן לפי מיקומו הגאוגרפי של הרוכש (על פי המידע שצויין בכתובת למשלוח בטופס ההזמנה) ובכפוף לאמור במדיניות ספק שירותי השליחות והדיוור, כפי שמופיעה באתר דואר ישראל.
 6. חתימת המקבל או הודעה על שובר הקבלה ו/או על כל מסמך/הודעה אחרת תהווה תנאי למסירת המוצר ללקוח.
 7. במקרה בו הלקוח לא אסף את המוצר, לאחר שחלפו 14 ימים ממועד העדכון, ההזמנה תבוטל באופן אוטומטי, והנהלת האתר לא תבצע החזר כספי.
 8. הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות בכל הנוגע לנזקים שיתרחשו למוצר מרגע איסוף המוצר על-ידי הלקוח או לאחר קבלת המוצר על-ידי ספק שירותי השליחות והדיוור. זאת, ובתנאי שאין מדובר במוצר פגום.
עגלת קניות
0
  0
  העגלה שלך
  העלגה ריקה
   Calculate Shipping
   הפעלת קופון
   קופון זמין
   world10 קבלו 10% הנחה
   דילוג לתוכן